Dlaczego nasza kancelaria

Każdy nasz klient ma bieżący, bezpośredni kontakt z adwokatem prowadzącym sprawę.  Uważamy, że bez osobistego kontaktu, rozmów i spotkań z klientem nie da się właściwie prowadzić sprawy.

Nie staramy się zajmować wszystkim, chcemy być najlepsi w tym co robimy. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie i orzecznictwo sądów. Dzięki temu oraz naszemu doświadczeniu, odnosimy sukcesy w sprawach naszych klientów.

W sprawach o odszkodowanie, wiele firm i kancelarii zajmujących się odszkodowaniami poprzestaje na negocjacjach z ubezpieczycielem i podpisuje niekorzystne ugody, obawiając się wnoszenia sprawy do Sądu. Doświadczenie wskazuje, że często nie da się uzyskać należnego odszkodowania bez procesu sądowego, w którym pokrzywdzony powinien być reprezentowany przez profesjonalnego pełnomocnika - adwokata.

Adwokat może działać w postępowaniu cywilnym i karnym a także przed ubezpieczycielem, urzędem itd. Zykły prawnik nie może Ci tego zaoferować.

W SPRAWACH ODSZKODOWAWCZYCH:

- większości przypadków poszkodowany nie jest przygotowany by z góry uiścić należne honorarium. Rozumiemy to. Nasze wynagrodzenie jest uzależnione od rezultatu - to prowizja od uzyskanego odszkodowania, płatna dopiero po jego uzyskaniu. Zależy nam więc, aby uzyskać dla naszych klientów najwyższe kwoty.

W SPRAWACH ROZWODOWYCH I RODZINNYCH:

Nie działamy mechanicznie, wysokość wynagrodzenia uzgadniamy zawsze indywidualnie z klientem w zależności od rodzaju sprawy. Możliwe jest rozłożenie honorarium na raty.

Pawlikowscy Kancelaria Adwokacka 2014

design: www.strefaWeb.pl